Fotovoltaika Fuel-save

Kompletné riešenie
 Home / Fotovoltaika / Fuel-save

Moderné riešenie pre elektrické siete s generátormi, ideálne pre lokality bez elektrifikácie, kde elektrická sieť je vytvorená pomocou napr. dieslových generátorov.

Drahá prevádzka generátorov (palivo, náhradné diely, servis) a klesajúce ceny fotovoltických technológií umožňujú vlastníkom generátorových sietí pomocou fotovoltických zdrojov so sofistikovaným riadením šetriť značné finančné prostriedky. Fotovoltické zdroje na rozdiel od generátorov produkujú čistú energiu a sú v porovaní s generátormi takmer bezúdržbové. Riešenie má veľmi pozitívny vplyv na životné prostredie.

V prípade záujmu o zahraničný projekt vyplňte prosím priložený formulár, alebo navštívte našu stránku www.go-pure.eu.

P.U.R.E flyer small
 •   P.U.R.E., s.r.o.
  “Priceless Unlimited Renewable Energy”
  Bellova 6314/25, 831 01 BRATISLAVA
 •   GSM : 0910 40 44 40
  predaj solárnych technógií
 •   Tel. : 02 / 207 409 22
  všeobecné informácie

O nás

Modernými a spoľahlivými technológiami získavať energiu z hviezdy, ktorej patrí 99,98 % z celkovej hmotnosti našej slnečnej sústavy to je radosť, poslanie a vášeň zároveň. Zachytávaním slnečných fotónov vo fotovoltických poliach a ich premenou na striedavý prúd spoľahlivo produkujeme čistú elektrinu pre mnohých našich zákazníkov na celom svete. Tepelnými čerpadlami efektívne produkujeme teplo, alebo chlad pre dokonalý pocit pohody vo vašich objektoch.

Galéria