Tepelné čerpadlá Viessmann

Efektívne riešenie pre vykurovanie a prípravu TÚV
 Home / Tepelné čerpadlá / Viessmann

S tepelným čerpadlom Viessmann sa stanete nezávislý na oleji a plyne a využívate bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojeho bezprostredného okolia - buď zo zeme, z podzemnej vody alebo zo vzduchu. Tepelné čerpadlá Viessmann majú "pečať akosti tepelného čerpadla" - záruka vysokej úrovne kvality.

Náš široký program vám poskytuje správne tepelné čerpadlo pre každú potrebu. Úplne podľa vašich predstáv, vašej potreby tepla a vašich stavebných a geologických daností a to nielen pre novostavbu. Tepelné čerpadlo Viessmann môžte so senzorom rosného bodu efektívne využívať aj za účelom chladenia podlahového vykurovania.

Ceny a katalóg nájdete v časti na stiahnutie
 •   P.U.R.E., s.r.o.
  “Priceless Unlimited Renewable Energy”
  Bellova 6314/25, 831 01 BRATISLAVA
 •   GSM : 0910 40 44 40
  predaj solárnych technógií
 •   Tel. : 02 / 207 409 22
  všeobecné informácie

O nás

Modernými a spoľahlivými technológiami získavať energiu z hviezdy, ktorej patrí 99,98 % z celkovej hmotnosti našej slnečnej sústavy to je radosť, poslanie a vášeň zároveň. Zachytávaním slnečných fotónov vo fotovoltických poliach a ich premenou na striedavý prúd spoľahlivo produkujeme čistú elektrinu pre mnohých našich zákazníkov na celom svete. Tepelnými čerpadlami efektívne produkujeme teplo, alebo chlad pre dokonalý pocit pohody vo vašich objektoch.

Galéria